Laureaci nagrodzeni

Wszystkim uczestnikom konkursów realizowanych w ramach projektu „Festiwal Dobre bo Nasze” serdecznie dziękujemy, a wyłonionym laureatom jeszcze raz gratulujemy.

 

Konkurs Fotograficzny „Skarby Ziemi”

  • grupa wiekowa do 35 lat

Kategoria „Kraina ziołami słynąca”

I miejsce Julia Błaziak

II miejsce Aniela Wasil

III miejsce Katarzyna Florek

Kategoria „Skarby pól i upraw”

I miejsce Katarzyna Florek

II miejsce Aniela Wasil

III miejsce Julia Błaziak

Kategoria „Pejzaż wiejski”

I miejsce Katarzyna Florek

II miejsce Aniela Wasil

III miejsce Weronika Chłopek

  • grupa wiekowa powyżej 35 lat

Kategoria „Kraina ziołami słynąca”

I miejsce Aneta Hałas-Cholewa

II miejsce Paweł Cholewa

III miejsce Sławomir Michalak

Kategoria „Skarby pól i upraw”

I miejsce Katarzyna Mazurek

II miejsce Arleta Rogalska

III miejsce Paweł Cholewa

Kategoria „Pejzaż wiejski”

I miejsce Anna Kosierb

II miejsce Arleta Rogalska

III miejsce Sławomir Michalak

Konkurs dla Dzieci „Zielnik”

I miejsce Julia Ruszniak

II miejsce Anna Madeja

III miejsce Mikołaj Krysa

Konkurs Potraw „Chwasty i zioła na talerzu”

 

Kategoria „Letnie potrawy z ziołami”

 

I miejsce Beata Sagan, Anna Kosierb (Tymiankowo-rozmarynowy rarytas z dzika)

II miejsce Aneta Hałas-Cholewa (Kotlety z kapusty)

III miejsce Katarzyna Wójcik (Karkówka w ziołach)

 

Kategoria „Owocowe ciasta”

I miejsce Ewa Pluta (Fantazja jabłkowa)

II miejsce Aneta Hałas-Cholewa (Owocowa chmurka)

III miejsce Magdalena Jagiełło (Tradycyjny tort czekoladowy)

Kategoria „Surówki z dodatkiem ziól”

I miejsce Krystyna Brzozowska (Chwasty na talerzu)

II miejsce Aneta Hałas-Cholewa (Kasza dębowa)

III miejsce Katarzyna Ruszniak (Sałatka ziemniaczana z sosem tymiankowym)

Konkurs Wiedzy o produktach lokalnych dla sołtysów

 

I miejsce Monika Chłopek

II miejsce Arleta Rogalska

III miejsce Marzena Bubicz

Konkurs kulinarny z wykorzystaniem produktów lokalnych

 

Kategoria „Obieranie jabłek”

I miejsce Mieczysław Golewski

II miejsce Maria Golewska

III miejsce Julia Chruściel

Kategoria „Picie smacznego napoju przez słomkę”

I miejsce Radosław Kostka

II miejsce Patryk Kostka

III miejsce Paweł Chruściel

Kategoria „Gniecenie i wałkowanie ciasta”

I miejsce Ireneusz Baran

II miejsce Anna Madeja

III miejsce Amelia Kosierb

Kategoria „Jedzenie kisielu bez łyżki”

I miejsce Karol Kostka

II miejsce Szymon Baran

III miejsce Marzena Bubicz

Kategoria „Poznaj zioła po zapachu”

I miejsce Katarzyna Krajewska

II miejsce Elżbieta Rozwałka

III miejsce Elżbieta Pioś

A.Granat

DSC 0774

DSC 0795

DSC 0802

DSC 0849

DSC 0866

DSC 0873

DSC 0882

DSC 0896

DSC 0903

DSC 0910

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!